HAKKIMIZDA

Körfez Kennel Türk ve Türkmen Çoban Köpekleri çiftliği 2011 yılından bu yana Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kaan Bilgiç ve Birol Başyiğit tarafından kurulan Körfez Kennel ' in temelleri çok daha eskiye dayanmaktadır. 


İçimizdeki hayvan ve köpek sevgisi bize bugün bu tesisi kurmamızı sağlamıştır. Çocukluğumuzda sürüler ve çoban köpekleri ile birlikte geçirdiğimiz vakti; Şehir hayatına geldiğimizde özlem ile hatırlamaktaydık.Bu özlem bizi tekrar Türk Çoban Köpekleri ile bir araya getirdi. Çiftliğimizde Anadolu Çoban Köpeği , Aksaray Malaklısı ve Türkmenistan Alabai ırkı köpeklerin en iyi örneklerini bulundurup üretmekteyiz. Üretimini yaptığımız yavrular ; Amerika , Norveç , Hollanda , Almanya , Ukrayna gibi birçok ülkede görev yapmaktadırlar. Türk Çoban Köpekleri mükemmel sürü koruma köpekleri oldukları gibi , alan koruma ve bekçilik konusunda üst düzey meziyetlere sahip hayvanlardır. Damızlık köpeklerimiz ve yavrularımız en kaliteli barınma alanları ve en sağlıklı beslenme mamaları ile yetiştirilmektedir. 

Çiftliğimiz 5380 m2 alan üzerine kurulu olup 3000 m2 alan köpeklerin özgürce koşabileceği şekilde tasarlanmıştır.Kaliteli ırkının özelliklerini taşıyan Türk ve Türkmen Çoban Köpekleri ile ilgili iseniz ; Doğru adrestesiniz ... Körfez Kennel kalitenin adresi ...

Çiftlikten kareler

10


9


8


7


6


5


4


3


2


1